, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, blog, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, shop/, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, wp, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40,

INTERAKTYWNY PLAN INWESTYCJI

INTERAKTYWNY PLAN BUDYNKU

INTERAKTYWNY PLAN INWESTYCJI

Sprzedane
Zarezerwowane
Dostępne

PLAN MIESZKANIA

LOKALIZACJA

Osiedle Pod Gwiazdami

Kameralne osiedle na Pogodnie, przemyślane w każdym szczególe, przyjazne i nowoczesne. Zlokalizowane w jednej z najpiękniejszych dzielnic Szczecina we wnętrzu kwartału między ulicami Łukasińskiego, Żołnierską i Szeroką, w sąsiedztwie korpusu NATO.

W standardzie zapewniamy najnowocześniejsze rozwiązania, materiały i technologie budowlane, takie jak: stolarka okienna drewniana, wentylacja mechaniczna niskociśnieniowa, instalacja światłowodowa. Kameralny klimat osiedla podkreśla przyjazna architektura, która harmonijnie współgra z otoczeniem – proste zwarte bryły, elewacja jasna z kolorowymi elementami charakterystycznymi dla poszczególnych budynków. Osiedle wykonane w technologii tradycyjnej, ogrzewanie z sieci miejskiej. Zadbaliśmy o duże odległości między budynkami zapewniające mieszkańcom poczucie intymności. Starannie zagospodarowana będzie przestrzeń wokół osiedla, w tym m.in. plac zabaw dla dzieci. Zaletą jest także bogata zieleń i sąsiedztwo starych drzew, które zdecydowaliśmy się zachować.

W sumie „Pod Gwiazdami” powstanie 320 funkcjonalnie zaprojektowanych mieszkań o powierzchni 34–90 m kw. o różnej liczbie pokoi, z balkonami lub tarasami. Jak zawsze, na etapie budowy zapewniamy klientom możliwość własnej aranżacji wnętrza i łączenie mieszkań. W garażu podziemnym przewidziane są miejsca postojowe. W każdej klatce cichobieżna winda dostępna z poziomu podziemia. Mieszkania na parterze mają dodatkowy atut: ogródki.

Osiedle jest usytuowane na Pogodnie, świetnie skomunikowane z centrum miasta, w pobliżu uczelni i szkół, ale jednocześnie z dala od głośnych ulic i miejskiego zgiełku. Wokół nie brakuje terenów rekreacyjnych i spacerowych.

W planie realizacja ostatniego już na tym osiedlu budynku E (przewidywany początek budowy wiosna 2023).

Powierzchnia:

Dostępnośc:

Cena: