INTERAKTYWNY PLAN INWESTYCJI

INTERAKTYWNY PLAN BUDYNKU

INTERAKTYWNY PLAN INWESTYCJI

Sprzedane
Zarezerwowane
Dostępne

PLAN MIESZKANIA

LOKALIZACJA

Osiedle Polonia

Nagrodzone tytułem „Mieszkanie roku” osiedle powstaje przy al. Powstańców Wlkp., na skraju dzielnicy Śródmieście. To jedna z największych naszych inwestycji, ciesząca się dużym zainteresowaniem kupujących. Obecnie w sprzedaży są lokale w przedostatnim budynku.

Osiedle Polonia to zespół cztero- i sześciopiętrowych budynków doskonale położonych i funkcjonalnie zaprojektowanych. W każdym jest winda i podziemne miejsca parkingowe, lokale na najwyższych kondygnacjach dodatkowo zachęcają pięknym widokiem na miasto. Oferujemy mieszkania od dwu- do czteropokojowych o powierzchni 39–78 m kw.
Osiedle Polonia zostało nagrodzone tytułem „Mieszkanie Roku 2014/15” w ogólnopolskim plebiscycie mieszkaniowym. O nagrodzie zdecydowali eksperci branży budowlanej oraz internauci, czyli nasi potencjalni klienci, lub osoby, które już mieszkają na osiedlu. Ich pozytywne opinie to dla nas najlepsza nagroda. Ocenie poddanych zostało wiele parametrów mających wpływ na jakość i komfort użytkowania nieruchomości, m.in. lokalizacja, infrastruktura oraz parametry techniczne inwestycji, w tym wartości cieplne z certyfikatów energetycznych. Do konkursu zgłoszonych było ponad tysiąc inwestycji mieszkaniowych z całego kraju.

Atutem osiedla przy al. Powstańców Wlkp., oprócz wysokiego standardu wykonania i przystępnych cen, jest również jego lokalizacja – w samym centrum miasta, ze wszystkimi wygodami i atrakcjami miasta w zasięgu ręki.

Powierzchnia:

Dostępnośc:

Cena: