Aktualne inwestycje

Polskich Marynarzy

Miasto: Szczecin, Gumieńce

Ulica: Polskich Marynarzy

Słoneczne i funkcjonalne mieszkania w nowoczesnym starannie zaprojektowanym budynku, a wokół przyjazna przestrzeń jednej z najpiękniejszych dzielnic Szczecina. Taka jest nasza najnowsza inwestycja na Gumieńcach.
Dowiedz się więcej
Królewicza Kazimierza

Miasto: Szczecin, Niebuszewo

Ulica: Królewicza Kazimierza

ul. Królewicza Kazimierza Zielone ogrody w centrum Szczecina – to nasza nowa propozycja: inwestycja świetnie położona i atrakcyjnie zaprojektowana. Wyjątkowa architektura oraz najwyższa jakość wykonania.
Dowiedz się więcej
Piastów

Miasto: Szczecin,

Ulica: Aleja Piastów

Najatrakcyjniejsza inwestycja mieszkaniowa w ścisłym centrum Szczecina – bezpośrednie sąsiedztwo uczelni i najlepszych szczecińskich szkół oraz wszelkich śródmiejskich atrakcji: galerii handlowych, kultowych punktów gastronomicznych i miejsc idealnych na spotkania towarzyskie. Przestronne, wygodne osiedle z mieszkaniami jedno- i dwupoziomowymi. Oferta idealna dla osób ceniących bliskość miasta, a także dla klientów rozważających kupno lokalu pod wynajem.
Dowiedz się więcej
Osiedle Pomorzany Park

Miasto: Szczecin, Pomorzany

Ulica: al. Powstańców Wielkopolskich 29

Nowoczesne Osiedle Pomorzany Park przy al. Powstańców Wielkopolskich 29 powstaje w najbardziej malowniczej części dzielnicy Pomorzany. Jest to bardzo atrakcyjna lokalizacja: centrum Pomorzan, dzielnicy, która prężnie się rozwija, a jednocześnie jest idealnie skomunikowana ze śródmieściem. Dlatego to idealne miejsce do zamieszkania przez młode rodziny, ale i dynamicznych, aktywnych ludzi szukających mieszkania niedaleko centrum.
Dowiedz się więcej
Rezydencja Pogodno

Miasto: Szczecin, Pogodno

Ulica: Al. Woj. Polskiego - Miłaszewskich

Szlachetna architektura, wysublimowane wnętrza i idealna lokalizacja – rozpoczęliśmy budowę „Rezydencji Pogodno”. To propozycja dla najbardziej wymagających, prestiżowa i dopracowana w każdym szczególe. Idealnie łączy elegancję, świetny gust i bardzo wysoką jakość realizacji zarówno w warstwie projektowej, jak i wykonawczej.
Dowiedz się więcej
Salomei

Miasto: Szczecin, Centrum

Ulica: Emilii Plater - Salomei

KASKADY W CENTRUM MIASTA.
Przeszklone loggie i werandy, a na najwyższych kondygnacjach tarasy widokowe – to wizytówka naszej najnowszej inwestycji mieszkaniowej przy ul. Księżnej Salomei.
Dowiedz się więcej
Nowe Forty

Miasto: Szczecin,

Ulica: Narutowicza - Kusocińskiego

Osiedle nagrodzone prestiżowym godłem „Jakość Roku 2015”. Klasyczne i nowoczesne jednocześnie, doskonale zlokalizowane, funkcjonalnie zaprojektowane, o charakterystycznej architekturze nawiązującej do historii miejsca, w którym powstaje.
Dowiedz się więcej
Osiedle Pod Gwiazdami

Miasto: Szczecin, Pogodno II / Krzekowo

Ulica: Sosabowskiego - Szeroka

Kameralne osiedle na Pogodnie, przemyślane w każdym szczególe, przyjazne i nowoczesne. Zlokalizowane w jednej z najpiękniejszych dzielnic Szczecina we wnętrzu kwartału między ulicami Łukasińskiego, Żołnierską i Szeroką, w sąsiedztwie korpusu NATO.
Dowiedz się więcej
Międzyzdroje

Miasto: Międzyzdroje, Promenada

Ulica: Bohaterów Warszawy 7

Ekskluzywne nadmorskie apartamenty w Międzyzdrojach bezpośrednio przy promenadzie. W kameralnym apartamentowcu z windami,miejscami postojowymi.Teren wokół budynku ogrodzony i monitorowany.
Dowiedz się więcej