O Firmie

„SIEMASZKO” – „Lider Polskiego Budownictwa 2015” – prowadzi działalność na rynku deweloperskim od 1994 roku. Budujemy solidnie i terminowo, czym zdobyliśmy zaufanie i uznanie naszych klientów. Wielu z nich nabyło u nas nie tylko swoje pierwsze mieszkanie, ale też kolejne mieszkania oraz domy. Najwyższy standard realizowanych przez nas inwestycji zapewnia wysoko wykwalifikowana, doświadczona i dbająca o swój rozwój zawodowy kadra, najlepsi specjaliści w swojej branży.
Wybudowaliśmy ponad trzy tysiące mieszkań i ponad sto domów jednorodzinnych na nowych osiedlach, zawsze starannie dobierając ich lokalizację tak, by każdy mógł znaleźć w naszej ofercie miejsca, w których chciałby zamieszkać. Dbamy o bezpieczeństwo naszych klientów – inwestujemy wyłącznie na własnych, nieobciążonych kredytem gruntach. Jako pierwszy deweloper w Szczecinie zadbaliśmy też o rachunek powierniczy. Opiekę nad zrealizowanymi przez nas inwestycjami odpowiedzialnie kontynuujemy jako zarządca.
Nasze starania i dbałość o najwyższe standardy zauważają niezależne gremia. Zaszczytem jest dla nas tytuł „Lidera Polskiego Budownictwa 2015” przyznany przez Radę Programową Ogólnopolskiego Programu Umacniania Wiarygodności „Sylwetki i Marki Polskiej Gospodarki”. Firma „Siemaszko” została też wyróżniona, jako jedyne przedsiębiorstwo ze Szczecina, prestiżowym godłem „Jakość Roku 2014”. Kapituła największego w Polsce konkursu promującego przedsiębiorstwa, dla których wysoka jakość produktów stanowi priorytet przyznała nam certyfikat w kategorii „Usługa”.
Trzykrotnie byliśmy nagradzani w odbywającym się pod patronatem Ministerstwa Infrastruktury i Rozwoju konkursie „Orły Polskiego Budownictwa”, jesteśmy też laureatem „Diamentu Forbesa” przyznawanego przez opiniotwórczy magazyn gospodarczy „Forbes” najdynamiczniej rozwijającym się przedsiębiorstwom.

U NAS KUPISZ BEZPIECZNIE !
Pierwszy! deweloper w Szczecinie posiadający
bankowy rachunek powierniczy.