Zakończone inwestycje

ul. Księcia Bogusława X 39 - idealna lokalizacja - to się liczy

Miasto: Szczecin

Rezydencja Pogodno

Miasto: Szczecin, Pogodno

Ulica: Al. Woj. Polskiego - Miłaszewskich

Szlachetna architektura, wysublimowane wnętrza i idealna lokalizacja – rozpoczęliśmy budowę „Rezydencji Pogodno”. To propozycja dla najbardziej wymagających, prestiżowa i dopracowana w każdym szczególe. Idealnie łączy elegancję, świetny gust i bardzo wysoką jakość realizacji zarówno w warstwie projektowej, jak i wykonawczej.
Osiedle Polonia

Miasto: Szczecin,

Ulica: Powstańców Wielkopolskich

Nagrodzone tytułem „Mieszkanie roku” osiedle powstaje przy al. Powstańców Wlkp., na skraju dzielnicy Śródmieście. To jedna z największych naszych inwestycji, ciesząca się dużym zainteresowaniem kupujących. Obecnie w sprzedaży są lokale w przedostatnim budynku.
Nowe Forty

Miasto: Szczecin,

Ulica: Narutowicza - Kusocińskiego

Osiedle nagrodzone prestiżowym godłem „Jakość Roku 2015”. Klasyczne i nowoczesne jednocześnie, doskonale zlokalizowane, funkcjonalnie zaprojektowane, o charakterystycznej architekturze nawiązującej do historii miejsca, w którym powstaje.
Limby

Miasto: Szczecin, Warszewo

Ulica: Podbórzańska - Limby

Kasprzaka

Miasto: Szczecin, Świerczewo

Ulica: Marcina Kasprzaka

Kasprzaka (sąsiadująca z ul. Ku słońcu) to niewielka zaciszna uliczka, wśród ogródków działkowych i terenów rekreacyjnych. Miejsce szczególnie atrakcyjne dla tych, którzy poszukują oddechu od zgiełku miasta, jednak chcą pozostawać w jego zasięgu. Powstanie tu 6-piętrowy atrakcyjnie zaprojektowany budynek. Jego nowoczesna minimalistyczna architektura i ascetyczny, gustowny detal architektoniczny już na etapie projektu przykuwają uwagę . Pomysłowo zaprojektowane zostały balkony oraz przestronne tarasy na najwyższych kondygnacjach.
Pelikana

Miasto: Szczecin, Żelechowa

Ulica: Pelikana

Królewicza Kazimierza

Miasto: Szczecin, Niebuszewo

Ulica: Królewicza Kazimierza

ul. Królewicza Kazimierza Zielone ogrody w centrum Szczecina – to nasza nowa propozycja: inwestycja świetnie położona i atrakcyjnie zaprojektowana. Wyjątkowa architektura oraz najwyższa jakość wykonania.
Polskich Marynarzy

Miasto: Szczecin, Gumieńce

Ulica: Polskich Marynarzy 55, 57, 59

Słoneczne i funkcjonalne mieszkania w nowoczesnym starannie zaprojektowanym budynku, a wokół przyjazna przestrzeń jednej z najpiękniejszych dzielnic Szczecina. Taka jest nasza najnowsza inwestycja na Gumieńcach.
Osiedle Pomorzany Park

Miasto: Szczecin, Pomorzany

Ulica: al. Powstańców Wielkopolskich 29

Nowoczesne Osiedle Pomorzany Park przy al. Powstańców Wielkopolskich 29 powstaje w najbardziej malowniczej części dzielnicy Pomorzany. Jest to bardzo atrakcyjna lokalizacja: centrum Pomorzan, dzielnicy, która prężnie się rozwija, a jednocześnie jest idealnie skomunikowana ze śródmieściem. Dlatego to idealne miejsce do zamieszkania przez młode rodziny, ale i dynamicznych, aktywnych ludzi szukających mieszkania niedaleko centrum.