INTERAKTYWNY PLAN INWESTYCJI

INTERAKTYWNY PLAN BUDYNKU

INTERAKTYWNY PLAN INWESTYCJI

Sprzedane
Zarezerwowane
Dostępne

PLAN MIESZKANIA

LOKALIZACJA

Polskich Marynarzy

Słoneczne i funkcjonalne mieszkania w nowoczesnym starannie zaprojektowanym budynku, a wokół przyjazna przestrzeń jednej z najpiękniejszych dzielnic Szczecina. Taka jest nasza najnowsza inwestycja na Gumieńcach.

Gumieńce to jedna z najstarszych i najpiękniejszych dzielnic Szczecina. Cieszy się niesłabnącą popularnością wśród osób poszukujących mieszkań. Urok tej dzielnicy porównywany bywa z urokiem Pogodna.

Przyjazna, wkomponowana w ciche uliczki zabudowa tworzy klimat tej okolicy i przyciąga tu szczecinian. Nasza najnowsza propozycja uwzględnia charakter dzielnicy i odpowiada potrzebom mieszkańców.

Nowy czteropiętrowy budynek powstaje przy ul. Polskich Marynarzy. Będzie tu 69 mieszkań od jedno- do czteropokojowych (32–87 m kw.). Na najwyższych kondygnacjach duże lokale dwupoziomowe z atresolami (do 120 m kw.). Wszystkie z możliwością indywidualnej aranżacji wnętrz. Każde mieszkanie w budynku z balkonem, a lokale na parterze – z wydzielonymi ogródkami. Stolarka okienna drewniana, ogrzewanie mieszkań z sieci miejskiej. W kondygnacji podziemnej zapewnione będą miejsca postojowe dla mieszkańców oraz komórki lokatorskie. Projektant zadbał o windy dla mieszkańców, które kursować będą z poziomu parkingu podziemnego.

Lokalizacja to duży atut tej inwestycji. Miejsce jest idealne dla osób pracujących oraz tych, którzy szukają mieszkania w okolicy sprzyjającej wszelkim aktywnościom na świeżym powietrzu. W pobliżu jest kilka placów zabaw (nie tylko dla najmłodszych), siłownia pod chmurką, miejsce do codziennego joggingu oraz rozbudowana sieć ścieżek rowerowych, która sprawdzi się zarówno podczas weekendowych przejażdżek, jak i na co dzień (stacja roweru miejskiego również w pobliżu). W sąsiedztwie znajduje się park Przygodna – idealne miejsce spacerów. Okolica jest doskonale skomunikowana z centrum miasta, blisko są przystanki autobusowe i tramwajowe. W pobliżu: renomowane szkoły, przychodnie oraz duże centrum handlowe, które w najbliższych planach ma rozbudowę o sale kinowe i część rekreacyjną.

Powierzchnia:

Dostępnośc:

Cena: