INTERAKTYWNY PLAN INWESTYCJI

INTERAKTYWNY PLAN BUDYNKU

INTERAKTYWNY PLAN INWESTYCJI

Sprzedane
Zarezerwowane
Dostępne

PLAN MIESZKANIA

LOKALIZACJA

Perła w sercu Szczecina odzyska blask

Historia i nowoczesność splatąją się tu nierozerwalnie nadając tej części miasta nowego znaczenia. Malczewskiego 34 to najbardziej pożądany adres na mapie Szczecina. To  najbardziej oczekiwana inwestycja w sercu miasta w ostatnich latach. Zrujnowana XIX-wieczna kamienica w sąsiedztwie centrum handlowego Galaxy, jedyny ocalały z wojennych bombardowań zabytek w tej części Szczecina, odzyskał swój prestiż .

 

Fasada zabytku została odtworzona z ogromną starannością zgodnie z wytycznymi Miejskiego Konserwatora Zabytków. Odrestaurowane zostały detale architektoniczne oraz zdobione balkony. Elewacja odzyskała historyczny kolor. Zabytek zyskał też nowe otoczenie.

 

Stara architektura została połączona z nowoczesną formą. To bodaj pierwszy budynek w ten sposób zrewitalizowany w mieście. Bryłę kamienicy otoczyła nowoczesna zabudowa. To piękne, bardzo atrakcyjne miejsce, które stanie się ozdobą tej części miasta.

 

W kontraście do zabytkowej fasady, nowoczesna część jest bogato przeszklona i wyższa. W obu częściach, historycznej i nowej, znajdują się mieszkania, a na parterze lokale użytkowe. W części zabytkowej kamienicy lokale mieszkalne o wysokości ponad 3m stwarzające możliwość prowadzenia działalności np. biurowej , na 6 piętrze nowej części dwupoziomowe mieszkania z atresolami do własnej aranżacji. Te usytuowane wzdłuż prowadzącej do Galaxy uliczki tworzą zadaszony pasaż, przestrzeń idealną dla kawiarni i restauracji.

 

Przy ul. Malczewskiego powstało 129 mieszkań o powierzchni od 29 do 100 m kw. Wszystkie funkcjonalnie zaprojektowane, nasłonecznione z dużymi oknami i balkonami.

 

Dla każdego mieszkania zapewnione są miejsca postojowe, usytuowane w części parteru oraz w podziemiu. Wjazd do garażu jest zaprojektowany od strony Galaxy z windą z poziomu podziemia. Na rowery, wózki dziecięce inne ważne drobiazgi przewidziano komórki lokatorskie.

 

Budowa została zakończona, mieszkania można już przejmowąć na cele wykończenia.

Powierzchnia:

Dostępnośc:

Cena: