INTERAKTYWNY PLAN INWESTYCJI

INTERAKTYWNY PLAN BUDYNKU

INTERAKTYWNY PLAN INWESTYCJI

Sprzedane
Zarezerwowane
Dostępne

PLAN MIESZKANIA

LOKALIZACJA

Osiedle Piastów

Ostatni budynek B3 w ofercie sprzedaży!
Najatrakcyjniejsza inwestycja mieszkaniowa w ścisłym centrum Szczecina – bezpośrednie sąsiedztwo uczelni i najlepszych szczecińskich szkół oraz wszelkich śródmiejskich atrakcji: galerii handlowych, kultowych punktów gastronomicznych i miejsc idealnych na spotkania towarzyskie. Przestronne, wygodne osiedle z mieszkaniami jedno- i dwupoziomowymi. Oferta idealna dla osób ceniących bliskość miasta, a także dla klientów rozważających kupno lokalu pod wynajem.

 

Osiedle Piastów powstaje na 1,5 h terenu przy zbiegu ulic al. Piastów/Lewandowskiego/Dąbrowskiego. Będzie to osiem budynków w niskiej zabudowie współgrającej z zabytkowym sąsiedztwem. Zaprojektowano 300 mieszkań jedno- i dwupoziomowych o powierzchni od 28 do 95 m kw. z możliwością indywidualnej aranżacji wnętrza. Partery to mieszkania z wydzielonymi tarasami zielonymi .Ostatnie 3piętro to mieszkania dwupoziomowe z antresolami do własnej aranżacji. Stolarka okienna drewniana, windy w każdym budynku z poziomu garażu, balkony i tarasy (w mieszkaniach dwupoziomowych dwa tarasy, po jednym na każdym poziomie). Zaprojektowano miejsca parkingowe w części podziemnej.
Osiedle będzie przestronne, z zachowanymi dużymi odległościami między budynkami i funkcjonalnie zagospodarowaną przestrzenią wokół. Jasna spokojna elewacja, architektura harmonijnie wkomponowana w otoczenie, niedominująca, przyjazna przestrzeń uwzględniająca potrzeby mieszkańców. Wjazd na osiedle od al. Piastów gwarantuje szybki dostęp do głównej arterii miasta, przystanków tramwajowych i autobusowych.

 

Przy budowie stosowane są najnowsze technologie oraz materiały budowlane, budynki spełniać będą najwyższe normy obowiązujące dla budownictwa mieszkaniowego.
Obecnie w trakcie budowy jest budynek B4, którego koniec prac przewiduje się na lato 2024 oraz budynek B3 z terminem zakończenia budowy na jesień 2025r.
Budynki nie są usytuowane bezpośrednio przy ulicy, pod oknami nie będzie więc hałasu i gwaru centrum miasta. Wjazd od al. Piastów gwarantuje szybki dostęp do głównej arterii, przystanków tramwajowych i autobusowych.

 

Stąd wszędzie jest blisko – zwraca uwagę Beata Nowak. – Zarówno do uczelni, jak i galerii handlowych, najlepszych szkół podstawowych i średnich w Szczecinie, kultowych punktów gastronomicznych i miejsc idealnych na spotkania towarzyskie. Na osiedlu funkcjonuje sklep ogólnospożywczy ŻABKA .

 

Powierzchnia:

Dostępnośc:

Cena: