ZNAJDŹ SWOJE WYMARZONE MIESZKANIE

METRAŻ
CENA
ILOŚĆ ZNALEZIONYCH MIESZKAŃ: 30

WYNIKI WYSZUKIWANIA

AKTUALNIE REALIZOWANE INWESTYCJE

string(1) "1"
Szczecin

Malczewskiego 34

Przy Galaxy

Malczewskiego 34

Historia i nowoczesność splotą się tu nierozerwalnie nadając tej części miasta nowego znaczenia. Malczewskiego 34 już wkrótce stanie się najbardziej pożądanym adresem na mapie Szczecina.
string(1) "1"
Szczecin

Osiedle Pomorzany Park

al. Powstańców Wielkopolskich 29

Osiedle Pomorzany Park

Nowoczesne Osiedle Pomorzany Park przy al. Powstańców Wielkopolskich 29 powstaje w najbardziej malowniczej części dzielnicy Pomorzany. Jest to bardzo atrakcyjna lokalizacja: centrum Pomorzan, dzielnicy, która prężnie się rozwija, a jednocześnie jest idealnie skomunikowana ze śródmieściem. Dlatego to idealne miejsce do zamieszkania przez młode rodziny, ale i dynamicznych, aktywnych ludzi szukających mieszkania niedaleko centrum.
string(1) "1"
Szczecin

Salomei

Emilii Plater - Salomei

Salomei

KASKADY W CENTRUM MIASTA.
Przeszklone loggie i werandy, a na najwyższych kondygnacjach tarasy widokowe – to wizytówka naszej najnowszej inwestycji mieszkaniowej przy ul. Księżnej Salomei.
string(1) "1"
Szczecin

Piastów

Aleja Piastów

Piastów

Najatrakcyjniejsza inwestycja mieszkaniowa w ścisłym centrum Szczecina – bezpośrednie sąsiedztwo uczelni i najlepszych szczecińskich szkół oraz wszelkich śródmiejskich atrakcji: galerii handlowych, kultowych punktów gastronomicznych i miejsc idealnych na spotkania towarzyskie. Przestronne, wygodne osiedle z mieszkaniami jedno- i dwupoziomowymi. Oferta idealna dla osób ceniących bliskość miasta, a także dla klientów rozważających kupno lokalu pod wynajem.
string(1) "1"
Szczecin

Nowe Forty

Narutowicza - Kusocińskiego

Nowe Forty

Osiedle nagrodzone prestiżowym godłem „Jakość Roku 2015”. Klasyczne i nowoczesne jednocześnie, doskonale zlokalizowane, funkcjonalnie zaprojektowane, o charakterystycznej architekturze nawiązującej do historii miejsca, w którym powstaje.
string(1) "1"
Szczecin

Osiedle Pod Gwiazdami

Sosabowskiego - Szeroka

Osiedle Pod Gwiazdami

Kameralne osiedle na Pogodnie, przemyślane w każdym szczególe, przyjazne i nowoczesne. Zlokalizowane w jednej z najpiękniejszych dzielnic Szczecina we wnętrzu kwartału między ulicami Łukasińskiego, Żołnierską i Szeroką, w sąsiedztwie korpusu NATO.
string(1) "1"
Szczecin

Polskich Marynarzy

Polskich Marynarzy

Polskich Marynarzy

Słoneczne i funkcjonalne mieszkania w nowoczesnym starannie zaprojektowanym budynku, a wokół przyjazna przestrzeń jednej z najpiękniejszych dzielnic Szczecina. Taka jest nasza najnowsza inwestycja na Gumieńcach.
string(1) "1"
Międzyzdroje

Międzyzdroje

Bohaterów Warszawy 7

Międzyzdroje

Ekskluzywne nadmorskie apartamenty w Międzyzdrojach bezpośrednio przy promenadzie. W kameralnym apartamentowcu z windami,miejscami postojowymi.Teren wokół budynku ogrodzony i monitorowany.