ZNAJDŹ SWOJE WYMARZONE MIESZKANIE

METRAŻ
CENA
ILOŚĆ ZNALEZIONYCH MIESZKAŃ: 30

WYNIKI WYSZUKIWANIA

AKTUALNIE REALIZOWANE INWESTYCJE

string(1) "1"
Szczecin

Malczewskiego 34

Malczewskiego 34 Przy Galaxy

Malczewskiego 34

Historia i nowoczesność splotą się tu nierozerwalnie nadając tej części miasta nowego znaczenia. Malczewskiego 34 już wkrótce stanie się najbardziej pożądanym adresem na mapie Szczecina.
string(1) "1"
Szczecin

Osiedle Pomorzany Park

al. Powstańców Wielkopolskich 29

Osiedle Pomorzany Park

Nowoczesne Osiedle Pomorzany Park przy al. Powstańców Wielkopolskich 29 powstaje w najbardziej malowniczej części dzielnicy Pomorzany. Jest to bardzo atrakcyjna lokalizacja: centrum Pomorzan, dzielnicy, która prężnie się rozwija, a jednocześnie jest idealnie skomunikowana ze śródmieściem. Dlatego to idealne miejsce do zamieszkania przez młode rodziny, ale i dynamicznych, aktywnych ludzi szukających mieszkania niedaleko centrum.
string(1) "1"
Szczecin

Salomei

Emilii Plater - Salomei

Salomei

KASKADY W CENTRUM MIASTA.
Przeszklone loggie i werandy, a na najwyższych kondygnacjach tarasy widokowe – to wizytówka naszej najnowszej inwestycji mieszkaniowej przy ul. Księżnej Salomei.
string(1) "1"
Szczecin

Piastów

Aleja Piastów

Piastów

Najatrakcyjniejsza inwestycja mieszkaniowa w ścisłym centrum Szczecina – bezpośrednie sąsiedztwo uczelni i najlepszych szczecińskich szkół oraz wszelkich śródmiejskich atrakcji: galerii handlowych, kultowych punktów gastronomicznych i miejsc idealnych na spotkania towarzyskie. Przestronne, wygodne osiedle z mieszkaniami jedno- i dwupoziomowymi. Oferta idealna dla osób ceniących bliskość miasta, a także dla klientów rozważających kupno lokalu pod wynajem.
string(1) "1"
Szczecin

Osiedle Pod Gwiazdami

Sosabowskiego - Szeroka

Osiedle Pod Gwiazdami

Kameralne osiedle na Pogodnie, przemyślane w każdym szczególe, przyjazne i nowoczesne. Zlokalizowane w jednej z najpiękniejszych dzielnic Szczecina we wnętrzu kwartału między ulicami Łukasińskiego, Żołnierską i Szeroką, w sąsiedztwie korpusu NATO.
string(1) "1"
Międzyzdroje

Międzyzdroje

Bohaterów Warszawy 7

Międzyzdroje

Ekskluzywne nadmorskie apartamenty w Międzyzdrojach bezpośrednio przy promenadzie. W kameralnym apartamentowcu z windami,miejscami postojowymi.Teren wokół budynku ogrodzony i monitorowany.
string(1) "1"
Międzyzdroje

Promenada Gwiazd

Międzyzdroje

Promenada Gwiazd

Wizjonerski i ekskluzywny projekt dwóch wież w Międzyzdrojach uzyskał prawomocne pozwolenie na budowę! 33 kondygnacyjne wieże będą miały wiele atrakcji, z których na szczególną uwagę zasługuję podniebna i otwarta dla wszystkich kawiarnia, z której będzie się rozpościerał niesamowity widok na niekończący się horyzont! Nadmorskie zachody słońca zawsze budziły wiele emocji, które mogą teraz być wyniesione na zupełnie inny poziom…